2011r.

WYNIKI ZAWODÓW

2011 r.

 

MISTRZOSTWA KOŁA 10.04.2011r.

KATEGORIA SENIOR

MIEJSCE I Bonifacy Feręc 2090
MIEJSCE II Piotr Drzus

1900

MIEJSCE III Jan Kujawa

1800

MIEJSCE IV Waldemar Karcz

1260

MIEJSCE V Adam Zakrzewski 1080
MIEJSCE VI Krzysztof Prokop 520
MIEJSCE VII Krzysztof Stęplowski 400
MIEJSCE VIII Stanisław Czarnecki 220
MIEJSCE IX Tomasz Kasprzyszak 170
MIEJSCE X Kazimierz Stępiński 80
MIEJSCE XI Edward Radojewski 70
MIEJSCE XII Marcin Suszek 50
MIEJSCE XII Albin Zacirka 50
MIEJSCE XIV Dariusz Czeremurzyński 10
MIEJSCE XV Krzysztof Leszczyński 10
MIEJSCE XVI Bartek Leszczyński 10
MIEJSCE XVII Marek Krzyżański 0
MIEJSCE XVIII Łukasz Horla 0
MIEJSCE XIX Krzysztof Sielski 0

KATEGORIA KOBIET

MIEJSCE I Elżbieta Stępińska 260
MIEJSCE II Barbara Suszek 160
MIEJSCE III Stanisława Dudek 90

KATEGORIA JUNIORZY

MIEJSCE I Konrad Czereda 0
MIEJSCE II Aron Pfeifer 0
MIEJSCE III Miranda Pfeifer 0
MIEJSCE IV Brajan Radojewski 0
 

25/26.06.2011r.
ZAWODY RODZINNE
(KROSNO ODRZAŃSKIE)
 

MIEJSCE I BARBARA KUJAWA
MARCIN KUJAWA
5410
MIEJSCE II MARTA FERĘC
BONIFACY FERĘC
 
3600
MIEJSCE III WIESŁAWA CZEREMURZYŃSKA
JACEK CZEREMURZYŃSKI
NIKOLA CZEREMURZYŃSKA
ELWIRA CZEREMURZYŃSKA
3060
MIEJSCE IV KRZYSZTOF SIELSKI
DARIUSZ BRYGIER
 
1430
MIEJSCE V WIKTORIA DRZUS
PIOTR DRZUS
1410
MIEJSCE VI MICHAŁ GREGORCZYK
ADAM ZAKRZEWSKI
1380
MIEJSCE VII BOGUSŁAWA KARCZ
WALDEMAR KARCZ
TOMASZ MOLIŃSKI
1320
MIEJSCE VIII ANGELIKA MOLIŃSKA
KRZYSZTOF MOLIŃSKI
PAWEŁ MOLIŃSKI
1040
MIEJSCE IX BARBARA SUSZEK
MARCIN SUSZEK
MIRINDA PFEIFER
KACPER SUSZEK
850
MIEJSCE X JADWIGA KAŁUŻNA
JERZY KAŁUŻNY
520
MIEJSCE XI MAREK KRZYŻAŃSKI 520
MIEJSCE XII MARIA BOGUSZEWSKA
ANDRZEJ BOGUSZEWSKI
500
MIEJSCE XIII ANNA CZEREMURZYŃSKA
DAREK CZEREMURZYŃSKI
DARIA CZEREMURZYŃSKA
KASIA CZEREMURZYŃSKA
330

20/21.08.2011r.
ZAWODY RODZINNE
(KLIKÓW)

MIEJSCE I JAN KUJAWA
PIOTR OZDOBA
2570
MIEJSCE II MICHAŁ GRZEGORCZYK
ADAM ZAKRZEWSKI
 
1930
MIEJSCE III MARTA FERĘC
BONIFACY FERĘC
 
1410
MIEJSCE IV MAREK KRZYŻAŃSKI
KRZYŻAŃSKA
 
460
MIEJSCE V ELŻBIETA STĘPIŃSKA
KAZIMIERZ STĘPIŃSKI
280
MIEJSCE VI WALDEMAR KARCZ
MICHAŁ MOCHA
TOMASZ MOLIŃSKI
250
MIEJSCE VII BARBARA SUSZEK
MARCIN SUSZEK
MIRANDA PFEIFER
ARON PFEIFER
 
220
MIEJSCE VIII ANGELIKA MOLIŃSKA
MAREK KURKOWSKI
PAWEŁ MOLIŃSKI
160
MIEJSCE IX STANISŁAWA DUDEK
ZBIGNIEW DUDEK
 
110
MIEJSCE X KRZYSZTOF SIELSKI
ADRIAN SIELSKI
DARIUSZ BRIGIDER
90
MIEJSCE XI RYSZARD KAŁUŻNY
AREK SZYMCZYK
90
MIEJSCE XII FRANCISZEK DRZUS
WIKTORIA DRZUS
ZBIGNIEW ROGACEWICZ
KUBA ROGACEWICZ
10
MIEJSCE XIII MONIKA ZBROŃSKA
BRONISŁAW ZBROŃSKI
 
0

02.10.2011r. (STRUMIENNO)

PUCHAR JESIENI

KATEGORIA SENIOR

MIEJSCE I ZBIGNIEW DUDEK 1300
MIEJSCE II ADAM ZAKRZEWSKI 1200
MIEJSCE III JAN KUJAWA 1060
MIEJSCE IV KAZIMIERZ STĘPIŃSKI 500
MIEJSCE V BRONISŁAW ZBROŃSKI 0
MIEJSCE VI MAREK SZYMCZYK 0
MIEJSCE VII RYSZARD KAŁUŻNY 0

KATEGORIA KOBIET

MIEJSCE I ELŻBIETA STĘPIŃSKA 1060
MIEJSCE II STANISŁAWA DUDEK 1000
MIEJSCE III BARBARA SUSZEK 530

KATEGORIA JUNIORZY

MIEJSCE I MIRANDA PFEJFER 470
MIEJSCE II - -
MIEJSCE III - -
.... ŻYJ W ZGODZIE Z NATURĄ ....
 

SPONSORZY

KRZYSZTOF STĘPLOWSKI

GRZEGORZ MATUSZEWSKI

ADAM ZAKRZEWSKI

BONIFACY FERĘC

WALDEMAR KARCZ

Reklama
 
 
Jesteś obecnie: 40023 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=