2009r.

WYNIKI ZAWODÓW 2009r.


 

27.09.2009r.
KROSNO ODRZAŃSKIE - ZAKOŃCZENIE SEZONU 2009

KATEGORIA SENIOR

LOKATA NAZWISKO

WAGA

MIEJSCE I ADAM KUJAWA

3900

MIEJSCE II JAN KUJAWA

3000

MIEJSCE III BONIFACY FERĘC

2500

MIEJSCE IV ADAM ZAKRZEWSKI

1900

MIEJSCE V MARCIN KUJAWA

1900

MIEJSCE VI JERZY BACHERA

1500

MIEJSCE VII WALDEMAR KARCZ

1150

MIEJSCE VIII MARIUSZ JABŁOŃSKI

1090

MIEJSCE IX KAZIMIERZ STĘPIŃSKI 1030
MIEJSCE X MACIEJ MATUSZEWSKI 1000

KATEGORIA KOBIET

MIEJSCE I STANISŁAWA  ŁYSEK 1100
MIEJSCE II ELŻBIETA STĘPIŃSKA 1050
MIEJSCE III BARBARA  KUJAWA 1000
MIEJSCE IV ANGELIKA WASZKIEWICZ 800
MIEJSCE V MIROSŁAWA MATUSZEWSKA 600
MIEJSCE VI BARBARA SUSZEK 500

KATEGORIA JUNIORZY

MIEJSCE I TOMASZ  MOLIŃSKI 1010
MIEJSCE II OLIWIA KIEŁB 900
MIEJSCE III MARTA KWAŚNIAK 740
MIEJSCE IV KLAUDIA KIEŁB 700
MIEJSCE V MARCIN SUSZEK 90

01/02.08.2009
ZAWODY RODZINNE  ZALEW -KLIKÓW

MIEJSCE I ADAM ZAKRZEWSKI 1810
MIEJSCE II JERZY BACHERA 1280
MIEJSCE III MARTA FERĘC
BONIFACY FERĘC
1270
MIEJSCE IV TOMASZ MOLIŃSKI
WALDEMAR KARCZ
1060
MIEJSCE V ANGELIKA MOLIŃSKA
KRZYSZTOF MOLIŃSKI
970
MIEJSCE VI BARBARA SUSZEK
MARCIN SUSZEK
930
MIEJSCE VII STANISŁAWA ŁYSEK
ZBIGNIEW DUDEK
840
MIEJSCE VIII ELBIETA STĘPIŃSKA
KAZIMIERZ STĘPIŃSKI
790
MIEJSCE IX EDYTA WÓJCICKA
BOGDAN WÓJCICKI
730
MIEJSCE X DARIUSZ CZEREMURZYŃSKI 410

20/21.06.2009
ZAWODY RODZINNE

MIEJSCE I STANISŁAWA ŁYSEK
ZBIGNIEW DUDEK
18530
MIEJSCE II MARTA FERĘC
BONIFACY FERĘC
 
5620
MIEJSCE III BARBARA KUJAWA
MARCIN KUJAWA
4080
MIEJSCE IV JAN OLSZOWSKI
ADAM KUJAWA
3650
MIEJSCE V KLAUDIA KIEŁB
BRONISŁAW GALOWSKI
2120
MIEJSCE VI AGNIESZKA WASZKIEWICZ
JAN KUJAWA
2020
MIEJSCE VII MARTA KWAŚNIAK
ADAM KWAŚNIAK
1960
MIEJSCE VIII ROBERT KNAP
MATEUSZ DYLEWSKI
1920
MIEJSCE IX ELŻBIETA STĘPIŃSKA
KAZIMIERZ STĘPIŃSKI
1610
MIEJSCE X TOMASZ MOLIŃSKI
WALDEMAR KARCZ
1390

26.04.2009r.
ZAWODY O MISTRZOSTWO KOŁA

KATEGORIA SENIOR

MIEJSCE I ZBIGNIEW  DUDEK

900

MIEJSCE II BONIFACY  FERĘC 770
MIEJSCE III ADAM  ZAKRZEWSKI 750

KATEGORIA KOBIET

MIEJSCE I BARBARA  KUJAWA 860
MIEJSCE II STANISŁAWA  ŁYSEK 580
MIEJSCE III BARBARA  SUSZEK 280

KATEGORIA JUNIORZY

MIEJSCE I TOMASZ  MOLIŃSKI 460
MIEJSCE II JUSTYNA  KRZIŻOK 350
MIEJSCE III MARCIN  SUSZEK 320
.... ŻYJ W ZGODZIE Z NATURĄ ....
 

SPONSORZY

KRZYSZTOF STĘPLOWSKI

GRZEGORZ MATUSZEWSKI

ADAM ZAKRZEWSKI

BONIFACY FERĘC

WALDEMAR KARCZ

Reklama
 
 
Jesteś obecnie: 40023 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=